Digitalizace, robotizace a umělá inteligence při zpracování dodavatelských faktur

17. 6. 2021 | 10:00-11:00

 

V posledních měsících se ukázalo, že digitalizace a robotizace procesů pomáhá společnostem získat větší konkurenceschopnost a možnost se dynamicky rozvíjet.

Proto bychom Vás rádi pozvali na webinář na téma Digitalizace zpracování přijatých faktur, který se uskuteční ve čtvrtek 17. června 2021 od 10:00. Na webináři Vám představíme moderní řešení zaměřené na zpracování přijatých faktur a také zkušenosti našeho zákazníka Správa železnic s nasazením tohoto řešení.

Nové technologie, digitalizace, robotizace a umělá inteligence představují rychlou cestu k odstranění zdlouhavé manuální práce, která při zpracování faktur často vede k chybám. Nahrazením této manuální práce inteligentními aplikacemi dochází ke zpřesnění a zrychlení administrativních procesů, zvýšení efektivity práce a ve výsledku ke značným úsporám.

Uvítáme, pokud přepošlete pozvánku i dalším kolegům, pro které by mohl být obsah webináře zajímavý. Pevně věříme, že Vám tento webinář přinese zajímavé podněty pro strategii digitalizace Vaší společnosti.

Těšíme se na setkání online.
Tým SAP & RANKENEN

Registrace na webinář zde